O nas

Firma WLPERFECT powstała w 1986 roku jako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe PERFECT i przez wiele lat wypracowała na rynku krajowym własną rozpoznawalną markę oraz zyskała zaufanie i uznanie naszych klientów z czego jesteśmy dumni.
Firma powstała w latach osiemdziesiątych na ówczesnym trudnym rynku budowlanym. Działając od początku na terenie całej Polski odniosła wiele sukcesów. Naszymi zleceniodawcami są zarówno małe firmy, klienci indywidualni oraz wiele znaczących firm działających na terenie kraju i na rynkach zagranicznych. Osiągnięcie sukcesu zawdzięczamy dobranej kadrze dobrze wyszkolonych pracowników w zakresie produkcji i montażu naszych wyrobów, dzięki utrzymaniu wysokich standardów naszych produktów, sprawnej organizacji robót i współpracy ze sprawdzonymi dostawcami. Długoletnie doświadczenie, zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi pomagają nam na utrzymanie wysokiej pozycji na wymagającym rynku oraz podejmowaniu ambitnych i skomplikowanych technicznie zadań.
Przedstawiając naszą ofertę mamy nadzieję, że zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z usług naszej firmy w ich wysoką jakość i długoletnią trwałość naszych wyrobów.